Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a Jack bemenetek baja?

Jasdik kérdése:

Mi lehet a Jack bemenetek baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám hogy bedugok egy Jack-es fülhallgatót, az alaplapba hátulról vagy elölről, teljesen mind1 ilyen érces magasabb zúgós mindenféle hangot ad ki és semmi mást tehát zenét semmit nem hallok csak ezt a hangot.Ez a probléma mindig fentál amint a windows beindul már amikör tölti be a windows-t akkor is.Az alaplap kb 1 hetes.Asus TUF Gaming B460M Plus.Próbálkoztam azzal hogy elinditom a telepítőt, már akkor is produkálja ezt a Hangot.HDMI-n keresztül nincs ez a hang USB-s fülest nincs lehetőségem kipróbálni jelenleg.Videokártyát most pasztáztam újra, előtte mivel csíkos volt és a mostani árak miatz nincs lehetőségem újat venni megfújtam hőlégfújóval.Utána persze hagytam kihülni.Viszont a USB-s Fülesnek semmi baja nincsen nincs búgás minden rendben van.A Jack dugónál mintha egyik ventilátor hangjára búgna.

2021. jún. 27. 16:33
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Alaplap hibas lehet

netan nagy eselyel tapegyseg is kozrejatszhat (es/vagy)

2021. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor, próbáljam meg egy másik táppal, ha nem jó akkor küldjem vissza a lapot?
2021. jún. 27. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
gari
2021. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!