Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem bírkózik meg a...

Miért nem bírkózik meg a számítógépen a photoshoppal és az adobe programokkal?

Figyelt kérdés

3 éve vásároltam a jelenlegi számítógépemet. A paraméterei a következők.:

- VGA: 1060 6gb

- RAM: 8gb 3200 mhz

- CPU: i5-6600

Ezek a lényegesek.

Azzal tisztában vagyok hogy nem a legerősebb hardverek, de egyszerűen használhatatlanok az Adobés programok. 8gb RAM ma már nem a legtöbb ez tény, viszont a munkahelyi laptopom hasonló hardverekkel rendelkezik, és mégsincs gond. Nem sokat használom, csak amikor fényképeket kell szerkeszteni, de egy 5 perces munka 30 perc itthon.



2021. júl. 2. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Szóval én látom van egyszer a ram, ami hát nem olyan sok, de egy gyors ssd se árt főleg a scratch disk miatt.

2021. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg valami probléma van nálad, nincs ssd, szét val hullva a win stb..

De azt is vedd figyelembe, hogy az i5-6600 és egy új i5 között kb kétszeres az egy szálas teljesítménykülönbség és a Photoshop az leginkább 1 magot tud rendesen megdolgoztatni.

2021. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy windows újratelepítést próbálj meg, a dzikek újraformatállásával együtt. (Nyilván előtte minden adatot ments le). Csodákra képes...
2021. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!