Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB 3.0-át át lehet alakítani...

USB 3.0-át át lehet alakítani PCI Express-re?

Figyelt kérdés

Egy PCI Express kártyát szeretnék a számítógéphez csatlakoztatni USB-vel. Tehát USB portra szeretném kötni a pci-e kártyát, átalakítóval.

Azért nem a gépbe teszem bele az kártyát, mert már nincs benne hely.



2021. júl. 7. 17:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

80méterre meg lehet oldani wifivel vagy sima olcsó hálókábellel is. Kiraksz a végpontra egy akármilyen filléres gépet és bejelentkezel a másikra távoli asztallal.

Egy 100 méteres CAT5e UTP kábel nincs 10 000ft...

2022. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Átgondoltam és nem olyan fontos ez az egész, nem ér nekem ennyi pénzt. A lehető legolcsóbb megoldást fogom használni továbbra is. Sima UTP kábeles hálózat, mindkét házban egy switch és a két switch összekötve egy kültéri UTP légkábellel. És simán a switch-re kötve a számítógépek.

Tehát olcsóbb több számítógépet venni, minthogy átvezetni egy számítógépnek a monitorját, egeret, billentyűzetet.


Van az Aster nevű program. Azzal szerettem volna egy számítógépet használni több egérrel, bilentyűzetel, monitorral, de túl költséges, olcsóbb a vékony klienses megoldás, de egy vékony kliens is annyiba kerül hogy simán lehet vastag klienst is venni, szóval az lesz. Sima számítógépek lesznek mindenhol. Főleg ha 4K monitorrt akar már mindenki, a 4k-t átvezetni optikai extenderrel az több mint 100 ezer Ft. Plusz az USB 3.0 extender mégegy százas. 200-ból meg már veszek egy gépet. Vékony kliens meg lassú.

2022. aug. 18. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!