Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad jelet a monitorna...

Miért nem ad jelet a monitornak a gép?

Figyelt kérdés

Adott egy számítógép ezekkel a tulajdonságokkal:

Processzor: Intel Core i5-6600K Quad-Core 3.5GHz

Memória: 16 GB

Videókártya: MSI RX 480 Gaming X

Alaplap: MSI Z270 Tomahawk Arctic

Tápegység: Zalman MegaMax 700W


Pár hete ki lett véve a videókártya átmenetileg egy másik gépbe, a HDMI bemenetek miatt, teljesen jól működött.

Majd vissza raktuk a gépbe, utazott is egyet, és azóta ha bekapcsolom a gépet, akkor a gép megy, de a monitor átnézi a VGA-t/HDMI1/HDMI2-t, de "NO SIGNAL". Egyszer ki lett szedve a videókártya, majd újra beraktuk, azután jó volt, majd egy következő indításnál ismét ez a no signal történt. Szóval egyszer működik, egyszer nem. Próbáltuk másik csatlakozóba dugni, akkor sem működött.

És már ötletünk sincs mi lehet a hiba. (Egyébként ami számomra érdekes, hogy a billentyűzetet külön kell kapcsolni, hogy világítson, de ha a monitor nem jó, akkor az sem világít, viszont az egér igen. bár ez nem tudom mennyire releváns)

Na jó, most megfordítottam a HDMI-t is ismét működik.

Én személy szerint tényleg nem értem, hogy mi lehet a gond. Esetleg a HDMI kábel? Ezt a kérdést most kiírom, hátha megint nem fog működik, de már érdekelne mi lehet a hiba. Hetek óta nem jövünk rá..



2021. júl. 10. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a kábel is gond, főleg ha valami gagyi noname.
2021. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem kontakt hiba. Akár a csatlakozó vagy a kábel is pehet rossz.
2021. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hova van dugva a hdmi kábel? vissza van állítva a biosban a vga-ra a kép?


amúgy meg szedd szét és rakd össze újra, lehet kimozdult valami valahonnan valahogyan!

2021. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!