Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet számítógéphez...

Hogyan lehet számítógéphez két monitort kapcsolni, hogy mind a kettő különböző képet adjon? (HDMI port)

Figyelt kérdés
Leginkább a hardver része az ami érdekelne, mivel a HDMI switcher és HDMI splitter típusú eszközök nem azt a célt szolgálják, ahogy néztem.

2021. aug. 1. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy mindkettőt külön HDMI portba dugod. A Videókártyánon általában kettő vagy annál több kimenet van ( nekem 4, igaz abból kettő DPI).
2021. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, elfelejtettem írni, hogy sajnos csak egy működő HDMI port van
2021. aug. 1. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor videókártya csere vagy ha van lehetőséged akkor bedobsz egy másik kártyát az alaplapba és hajtod őket két kártyával.
2021. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan procid van amiben van igp (vagy akár komolyabb lapokba is be van építve), akkor az egyik monitort rádugod a videókártyára ahogy most is van, a másik monitort pedig alaplapra dugod, akár hdmi-vel akár vga-val. Ezt a bios-ban is be kell állítani. Sokáig így használtam.
2021. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!