Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikortól lesznek ténylegesen...

Mikortól lesznek ténylegesen olcsóbbak a Videókártyák?

Figyelt kérdés
van egy RX580 8gb videó kártyám amit 2 éve 78 ezer forint ért vettem,most már úgy vettem észre hogy le kéne cserélnem egy erősebb kártyára, mert jó hogy ha van 38-48 Fps em az újjabb játékok alatt és azért sokkal jobb lenne 80-110 fps el játszani.sajnálatos módon nem engedhetem meg magamnak hogy vegyek egy újabb erősebb videó kártyát a gépem be,mert mind 300 ezer forintba vagy többe kerül.Esetleg tudja valaki hogy mikortól fognak csökkenni az árak? vagy hogy honnan tudnék most be szerezni egy RX 5500 as kártyát legalább vagy mind 1 de azért erősebb legyen az RX580 as kártyámnál. de ne 140 meg 200 ezer forint értékben hanem azért jóval olcsóbban mondjuk 80ezer ért.
2021. aug. 16. 02:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Senki nem tudja. Magas az infláció, az ellátási lánc a korona miatt rossz állapotban van, a forint gyenge, a kriptók miatt pedig hatalmas a kereslet. És ez csak az áremelkedés néhány oka.


Visszamennu szerintem nagyon ritkán szoktak az árak, így esélyes, hogy jó darabig ez lesz ár, sőt akár drágulhat is.


Ha hietelen, jelentősen visszaesne a kereslet, akkor csökkenne, de mikor fog ez bekövetkezni? Mikor a digitalizáció folyamatosan növekedik.

2021. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Használtan már bőven kapsz GTX 1080-at 140 ért/alatt, ami közel dupla olyan erős mint a kiszemelt RX 5500.


Abszolút semmi értelme nem lenne 580-ról 5500-ra upgradelni, jó ha van 1% teljesítménykülönbség köztük, nevetséges ötlet.

2021. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor, amikor végetér a COVID-baromkodás, vagyis SOHA! :-)


Ilyen qrva-jó üzletet nem szabad abbahagyni!

2021. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a különbség a két kártya között: [link]
2021. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sose, miért adnál 200ezerét egy kártyát amikor elviszik 400e ért is?
2021. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam hogy az RX 5000 res széria az RTX verseny társa, mert egy rx 5600 az kb annyit tud mint az RTX 2060.
2021. aug. 17. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!