Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1 millió Ft-ból milyen crypto-...

1 millió Ft-ból milyen crypto-bányász gépet lehet most építeni és milyen havi rezsi mellett mekkora hasznot lehet ezzel kitermelni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ne.
2021. aug. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy misid erre a célra, akkor inkább cryptot vegyél ami proof of stake, aztán stakeld. Cardano, solana, atom, algorand, polkadot stb. (Nyilván hosszú távon éri meg. És nem árt várni egy-egy korrekcióra, ha az ember be akar szállni.)
2021. aug. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Jó fél évvel ezelőtt kérdeztem, akkor azt mondta egy mókus, aki ilyen gépeket épít, hogy 1MFt-os gép kb 10 hónap alatt hozza vissza az árát. Most nem tudom, mi a szitu.
2021. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap alatt simán meg lehet duplázni tradeléssel is, ne vegyél gépet.
2021. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a bányászathoz, akkor várd meg a bikapiac végét, lassan időszerű lesz...majd akkor kedvező áron tudsz hozzájutni az alkatrészekhez. Mostani árakon szerintem ilyen 2-300 mh/s számítási teljesítményű gépet tudnál összerakni, ami jelen körülmények között nem túl acélos. A másik meg, hogy az ethereum bányászatot lassan el lehet felejteni, átnyergelés lesz a többi altcoinra. Ott meg még nem tudni hogyan lesz a megtérülés, így igencsak fejesugrás lenne a semmibe. Érdemes átgondolni.
2021. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondolom, akik ilyen bányász gépeket építenek és árulnak, azok is a hardver értékesítésében bíznak inkább, mint a bányászatban, hiszen ha annyira megérné bányászni, akkor a megépített gépet nem eladná, hanem beállítaná dolgozni. :)
2021. aug. 26. 11:09
 7/9 A kérdező kommentje:

A másik dolog meg, hogy el tudom képzelni, hogy ahol "ingyen van" az áram, például egy bazi nagy máv telepen, vagy erőmű egy csarnokában simán megoldják okosba, hogy dolgozzon egy pár gép magáncélra.

Nem olyan feltűnő, mint a 7. kerülti önkormányzatnál... :)

2021. aug. 26. 11:11
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
Mik vannak😲
2021. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, ez ilyen, a magyar ügyeskedik ahol tud. :) De nemcsak a magyar, svájcban dolgozó asztalos cimbora mondja, hogy a svájci szaki is simán meglopja a munkaadóját.
2021. aug. 26. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!