Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bővíthető a memória ebben a...

Bővíthető a memória ebben a laptopban?

Figyelt kérdés

A rendszerinformációban a "Rendszer modelje" résznél ezt írja a gépemről:

"VivoBook15_Asus Laptop X540 UAR"


Jelenleg 4 Giga ram van benne, de szeretném bővíteni.

Ennél a laptopnál ez lehetséges?

Sajnos nem találok információkat ezzel kapcsolatban. Valaki tudna esetleg segíteni?

Köszönöm!



2021. aug. 25. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag 1 foglalat van benne. Az most vagy üres, és a jelenlegi ram a lapra van forrasztva, vagy nem üres, és benne van egy modul. Mindkét esetben tudsz bele tenni nagyobbat. Szedd szét, nézd meg, az a tuti.
2021. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Félek kicsit szétszedni, mert néhány a youtubon megtalálható videó szerint, az asus laptopokat a ram bővítéshez apró darabjaira kell szedni.

A laptopban a ram bővítést sem én fogom csinálni, hanem arra gondoltam, hogy beviszem egy számtech boltba, csak előbb gondoltam megkérdezem itt, hogy mire számíthatok.

2021. aug. 25. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Hátha segít:


[link]

2021. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval, ha jól értem, akkor itt ez a 4 giga forrasztva van, és az a szabad hely 8 gigáig bővíthető.

Tehát összesen 12 gigáig lehet bővíteni. Jól értem?

2021. aug. 25. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg így kellene lennie.


Nekem a Lenovo laptopom volt ilyen, hogy 4 giga van ráforrasztva az alaplapra, plusz volt foglalat, amibe még lehetett rakni.

2021. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!