Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rövidzárlatos lett a gépem?

Rövidzárlatos lett a gépem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy be volt kapcsolva a gépem és éppen monitor hdmi csatlakozóját akartam bedugni, amikor is megcsúszott a kezem és véletlen hozzáért a dp csatlakozóhoz. Szikrázott egy kisebbet, majd a gépem hirtelen megállt. Rgb-s minden, azok is villantak (mármint a fények). Utána nem tudtam elindítani, majd áramtalanítottam és utána újra indult. Igazából minden oké azóta vele, fények azok, amiket beállítottam, minden program megvan. Ennek ellenére lehet hogy valami komolyabb baja lett vagy nem valószínű?

A tápom egyébként egy Fractal Design Ion Gold 650W



2021. aug. 27. 19:34
 1/4 Dongaben ***** válasza:
57%
Ha minden tönkre ment volna, amiből elektromos szikrát csiholtam ki, akkor szarban lennék...:) Semmi baj nincs vele, ha normálisan működik azóta.
2021. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem esett baja, ne izgulj.
2021. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

dp csatlakozóhoz akezed és szikrázot?

bármelyik csatlakozóhoz hozzá érsz nem szabadna szikráznia.

vagy te voltál töltés alatt, műszáll + gyapjú pulóver, vagy földeletlen konektor.

esetleg táp bemenetné lmozdult meg a kábel és ott szikrázott.

2021. aug. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a kezem, hanem a hdmi kábel.
2021. aug. 28. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!