Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vettem egy Samsung monitort, összeraktam, és mikor be akartam dugni a kábeleket akkor szembesültem a ténnyel, hogy a gépen nincs olyan luk ahová be lehetne dugni a HDMI kábelt. Van esetleg valamilyen átalakító ehhez?

2021. aug. 28. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Kell venned egy lukat.. ;)
2021. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hasonló válaszokra számítottam.
2021. aug. 28. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Jó volna tudni milyen videokártyához szeretnéd csatlakoztatni a monitort.


[link]


[link]

2021. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg viccesek az ilyen kérdések ahol semmit nem árulsz el, nem mondod min mi van, csak közlöd hogy luk hiányod van és kérded mit kéne tenned...
2021. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Imádom az olyan kérdéseket ahol úgy kell kihúzni a kérdezőből az infót hogy lehessen válaszolni.


Milyen kimenet van a gépen? Sima VGA, vagy DisplayPort, DVI? Mindegyikből lehet HDMI-re alakítani megfelelő adapterrel (VGA-hoz aktív kell)

2021. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:
78%

"Hasonló válaszokra számítottam."


A rossz kérdésre valószínű hogy nem kapsz jó választ. Így joggal számíthattál rá!

Fuss neki még egyszer és tedd fel a kérdést úgy, hogy minden olyan információt közölsz az eszközeidről a problémáddal kapcsolatban ami szükséges lehet.

2021. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!