Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki cserélt már aksit régi...

Valaki cserélt már aksit régi telefonjában?

Figyelt kérdés

Most raktam bele egy új aksit és mintha ugyan olyan gyorsan merülne ha nem jobban mint a 6 éves.


OEM eredeti gyártói, 2021-es gyártású.



2021. aug. 29. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Fura. Nekem tökéletesen működött mikor kicseréltem benne. Relatív sokáig bírja most is.
2021. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A régihez képest bírta sokáig? Tapasztalható volt hogy tovább bírta?
2021. aug. 29. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Bőven tovább bírta. A régi 2 nap alatt merült pár telefonálástól, a mostani kb. 1,5 hétig bírja napi pár hívás mellett.
2021. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen aliepresses meg hasonló ott be lehet szpni lazán. Én pénteken cseréltem akksit pocohpone f1be, eredeti xiaomit és tökéletes lett. De vettem már eredetinek tűnő hamisat na ott nem volt drámai a javulás
2021. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan innen vettem [link]


És hogy feltöltöttem 100%-ra majd lefeküdtem aludni 7-8-óra alatt úgy hogy nem volt használva lemerült 70%-ra. :S Az 5 éves aksi sem merült 1-2%-nál többet éjszaka.


Ezt gondolom meg lehet reklamálni hogy cseréljék vagy a pénzt külgyék vissza.

2021. aug. 29. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ott a weboldal hogy másolat. Feltehetőleg nem tudja azt mint az eredeti
2021. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Xiaomi Redmi Note 2 - Akkumulátor BM45 3020mAhAkkumulátor (pótalkatrész) Xiaomi Redmi Note 2 modellhez. Akkumulátor 3020 mAh. OEM pótalkatrész.


Eredetiség: OEM - egy OEM-kén(„Original Equipment Manufacturer“) értékesített pótalkatrész egy olyan alkatrész, amely ugyanolyan szabványok, előírások szerint és ugyanolyan anyagból van gyártva, mint az eredeti. Ez egy másolata az eredetinek és semmilyen OEM-ként szállított alkatrész, összehasonlítva az eredetivel, nem veszít funkciójából vagy minőségéből. Ha többet szeretne megtudni az eredetiségéről, olvassa el blogunkat, ahol az eredetiség kérdésével részletesebben foglalkozunk.


Ha jól értem az OEM ≈ eredeti márka, nem pedig kínai koppintás mint ami aliról rendelhető.

2021. aug. 29. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy másolata az eredetinek oda van írva . Ennyi , ne gondold túl
2021. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!