Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Már egy pár napja csinál...

Venom22 kérdése:

Már egy pár napja csinál olyat a gépem, hogy random újra indul naponta akár 3-4 is mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most meg már egyáltalán el se akár indulni.Amikor bekapcsolom akkor egy kicsit felpörögnek a ventilátorok aztán le ál aztán meg megint felpörögnek és leáll addig amíg ki nem kapcsolom a tápnál mitől lehet?

2021. aug. 29. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz kábelcsatlakozás? Túlmelegedik valami? Merülő CMOS elem? Nagyon poros?
2021. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bboxii96 válasza:

Nyomd meg hosszan, vagy folyton nyomogasd.

Ezt egy videóstol láttam: https://www.youtube.com/watch?v=875SYNmtSYk&t=470s

(1:31-től)

Hátha beválik. De ha nem működik, akkor vidd el szerelőhöz, csak ez lehet az egyetlen megoldás.

2021. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meg találtam a hibát. Ha valakinek hasonló vagy ugyan ilyen problémaja lenne akkor nézze meg a ramokat szedje ki és tisztítás meg a csatlakozó részét. Ha az nem jó akkor próbáld meg ki venni az egyiket és csak a másikkal elindítani ha 2 slotos akkor próbáld ki mind 2 esetbe. Nekem a ram slot volt rossz
2021. szept. 1. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!