Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok egy...

Milyen laptopot ajánlotok egy elsőéves gazdálkodási és menedzsment hallgatónak 200-300ezer forint körül?

Figyelt kérdés

Gondolkozom,hogy vásároljak egy laptopot kényelemből,ugyanis hibrid oktatásban veszek részt és kellemetlen kis telefonról jegyzetelni.Az apple termékeket jobban preferálom,telefonom egy iPhone XR és az apple macbookok is nagyon bejönnek,azonban nem tudom milyen a kínálat ilyen árkategóriában.

Windows alapú laptopoknál pedig nem is tudom mi lenne számomra megfelelő illetve mit kell nézni ilyenkor?

Excel,Access,Neptun,Netflix,Youtube futna rajta 80%ban,szóval átlag egyetemista felhasználás.Fontos kritérium hogy sokáig bírja,ugyanis van amikor majdnem fél napig nem jövök vissza a kollégiumba az óráim miatt és laptopon szeretnék jegyzetelni,ezért is szemeztem a MacBookokkal.



2021. szept. 7. 17:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Esetleg egy iPad billentyűzettel is megoldás lehet?

Csak egy ötlet ,első pár gondolatban működhet,későbbiekben nem tudom mennyire válna be.Főleg a ceruza miatt is gondoltam rá.

2021. szept. 7. 17:30
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Közgazdászként nem nagyon kell laptop, legalábbis én nem láttam hasznát.


A matekot úgyis füzetben kell, az előadásos órák anyagai meg fel szokták tenni, ppt-vel, jegyzettel. Inkább azt is füzetben csináld, legalább amíg írod, már jegyzed, míg gépelve kevésbé koncentrálsz az anyagra.

2021. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Egy IPad nem 200-300 ezer, hanem jóval több.
2021. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vannak már 300 ezer forint alatt 2020-21es iPad modellek de köszi a választ :)
2021. szept. 7. 17:58
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Oké, hát nem gondoltam hogy használt is jó…

Akkor sokminden van.

2021. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 CspCsj ***** válasza:
78%

#3-5:

Nem az iMac-kel kevered?

iPad 100ezer körül indul.

[link]

2021. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre a felhasználásra gyakroaltilag bármilyen mai lap top jó, nincs semmi speciális igényed
2021. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#3-5 valamivel nagyon kevered :)
2021. szept. 7. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyu az asus zenbook 14 300-400 ezer de az akkuja nagyon sokat bít
2021. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bármit, aminek viszonylag nagy képernyője van és jó billentyűzete. Igazából tökmindegy a hardver, mivel gazdászként nem 8db visual studiót kell futtatnod egyszerre. Ppt-ket meg doksikat olvasni bármi elég az utóbbi 10 évből.
2021. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!