Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok egy...

Milyen laptopot ajánlotok egy elsőéves gazdálkodási és menedzsment hallgatónak 200-300ezer forint körül?

Figyelt kérdés

Gondolkozom,hogy vásároljak egy laptopot kényelemből,ugyanis hibrid oktatásban veszek részt és kellemetlen kis telefonról jegyzetelni.Az apple termékeket jobban preferálom,telefonom egy iPhone XR és az apple macbookok is nagyon bejönnek,azonban nem tudom milyen a kínálat ilyen árkategóriában.

Windows alapú laptopoknál pedig nem is tudom mi lenne számomra megfelelő illetve mit kell nézni ilyenkor?

Excel,Access,Neptun,Netflix,Youtube futna rajta 80%ban,szóval átlag egyetemista felhasználás.Fontos kritérium hogy sokáig bírja,ugyanis van amikor majdnem fél napig nem jövök vissza a kollégiumba az óráim miatt és laptopon szeretnék jegyzetelni,ezért is szemeztem a MacBookokkal.



2021. szept. 7. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy "krumpli" is megteszi. Neked nem lesz szükséged N+1 magos 1TB RAM-os gépre. Amiket felsoroltál szoftverek, kb bármin elfutnak.

Szóval mindegy mit veszel. Válaszd azt ami neked tetszik, sok különbséget nem fogsz érezni.

2021. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!