Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Mostanság sokat gondolkodom egy laptopot, de az az igazság hogy borzalmas a tapasztalatom laptopokkal. Természetesen nem rossz az összes, de nekem volt egy 2016os kiadású laptopom amit 150 ezerért vettem akkoriban. Ha láttatok még ócskaságot.. Annyi hely nem volt rajta hogy a windows frissítést letöltse, a böngészőt is befagyott állandóan olyan lassú volt, és ez egy vadi új gép volt! Viszont a keretem most is 150 körül mozog. Valamit nagyon elrontottam, vagy ebben az árkategóriában nem lehet jó laptopot kapni? Főleg sulis dolgokra kellene, erős aksival, és hogy ne legyen lassú, fusson gyorsan a windows, a böngésző, és a nagyon low end játékok. (Pl:Medieval total war II 2006) Köszi ha végig olvastad. :D

2021. szept. 13. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a kategóriában nem lehet jó laptopot kapni. Inkább asztali gépet vegyél, ennyiből már egy korrekt gép kijön monitorral, nyilván játszani nem fogsz rajta (max nagyon régiekkel), de sulis dolgokra, netezni tökéletes.
2021. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából nekem a mozgathatóság lenne fontos. És mi lenne ha föl menne a keret 250ig?
2021. szept. 13. 17:41
 3/8 Dongaben ***** válasza:
Rossz hírem van! Kicsit felmentek az árak, és a teljesítmény nem annyira. Melyik volt az a gép? Ami annyira szar volt? Ilyen nincs, amit leírsz...:) Ha őszintén leírod, mire kell, adok segítséget, akár 10-ed annyiért is.
2021. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Acer Aspire ES11, még mindig 100 körül mozog az ára. Na ennek pont az ellentéte kéne, mert az ilyen laptopok/notebook-ok kikészítenek.


[link]

2021. szept. 13. 17:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja nem mai az ár hanem 16os :D
2021. szept. 13. 17:54
 6/8 Dongaben ***** válasza:
Igen. 500Gb-os HDD volt abban az egyébként tényleg normál hasznátra szánt gépben... Ember! MONDD, mire használnád, és azt is akarod, hogy bírja azt!
2021. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát rettenet lassú volt, perceket vársz a böngészőre hogy megnyíljon nekem ez nem kell. Van egy asztali gépem, i5, 16 gb ram, ssd, valami hasonló kéne, a videókártya nem számít mivel nem használnám túlzottan a funkcióit.
2021. szept. 13. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:

200 000 körül már kapsz laptopot Ryzen5 5500U-val, az teljesen korrekt a mindennapi használatra, az IGPje pedig gond nélkül megbírkózik az ilyen rági játékokkal.


PL valami ilyesmit:

[link]

2021. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!