Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Magyarországon már beszerezhet...

Magyarországon már beszerezhető az AMD új 12 magos processzora?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A szerver-t ne csak seed serverre értsd. Ezek a procik olyan szerverekbe vannak ami több oldalt tartlamaz illetve akár egy egész hálózatot ellát.
2010. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

:D

Vegyél 3 1TBos merevlemezt, összekötöd őket RAID-5ben, mellé egy SSD-t (a legolcsóbbat amit találsz), mert megteheted ha már egy milliós processzorokat nézel, minél több memóriát (még 4giga is elég neked szerintem...) és egy mezei négy magos processzort (persze ne a mezőről szedd össze).

Telepítesz rá egy Linux rendszert és egy jó torrent klienst, majd hagyod, hogy végezze a dolgát...

A maradék pénzt, amiből 12 magos processzort akartál venni meg szépen ideadhatod nekem. :)


Amúgy ha kicsit utánanéznél, mielőtt ilyesmibe belefogsz, rájöhettél volna, hogy nem a processzor sebessége a fő szempont ilyesmiknél, hanem a merevlemezé (mivel szegény akár több ezer fájlt kell egyszerre olvasson)...

2010. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudtam ;) , de most a processzoron a sor :)
2010. aug. 31. 21:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem kell bele milliós processzor sztem egy intel quad vagy egy PehnomII is bőven elég neked.
2010. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
sztem meg egy intel core i7-esssel is beérnéd ha seed szerverbe kell. 12 magos proci a facebook-ra való xD (na jó azért annál egy kicsit erősebb kell oda)
2010. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!