Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaz-e, hogy a tableteket...

Igaz-e, hogy a tableteket elhanyagolták technikailag? Mert úgy vettem észre, hogy ugyanolyan árkategóriájú okostelefon jobb hardverileg. Akkor miért jobb a tablet? Na és iPadet érdemes venni, vagy maradjak az Androidosnál?

Figyelt kérdés
Utolsó kérdést kiegésziteném, hogy mindenért abszolút pénzt kell adni iOS en? Milyen érzés azt az operációs rendszert használni Android helyett? Valóban sokkal jobb? Vírusokkal szemben mennyire védett? Mennyivel sebezhetőbb? Igaz, hogy sokkal inkább begyűjti az adataimat mint az Android?
2021. okt. 9. 14:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Miért kellene neki KÜLÖN táska?

Egy 17" laptopnak tényleg kell egy nagyobb táska, de egy 10" tablet elfér egy kisebb hátizsákban, vagy akár kézitáskában.


Hátizsákot pedig egyébként is viszek magammal, ha megyek valahová.


Lehet, hogy téged ez pont nem érint, de hidd el, sokan vagyunk, akiknek előnyös egy tablet.


Én elfogadom, hogy neked nem az, de te pedig fogadd el, hogy nekem az.


A témát azt hiszem, itt lezárhatjuk.

2021. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
11 lezárhatjuk. hülyeségeket beszélsz. miért vinnék magammal táskát bárhova
2021. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!