Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BIOS belépés "Fast Boot" esetén?

Amphion kérdése:

BIOS belépés "Fast Boot" esetén?

Figyelt kérdés

Beállítottam a Fast Boot-ot valamikor régen. Most valamit állítani szeretnék a Bios-on, de egyik billentyűt lenyomva (és bekapcsolva a gépet) sem jön fel a Bios, hanem indul a Windows 10.

Kipróbáltam az összes funkcióbillentyűt meg a DEL-t, de hiába.

Rakjam át másik portra a billentyűzetet? (Ez csak egy futó ötlet).

Aki tud, kérem, segítsen!



#BIOS #Fast Boot
2021. okt. 15. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Fast Boot annyit csinál, hogy kikapcsoláskor valójában majdnem hibernálja a rendszert, és a rendszerlemezre csinál egy " mentést " és abból tölt be mindent újra.


Előtte a post-nak ugyanúgy meg kell lennie, szóval BIOS-ba be kéne tudj lépni, billentyűzet átdugása egy próbát megér.

2021. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:
43%
Ilyenkor nem sok mindent tehetsz, ha feláll a rendszer, akkor az alól lehet restartolni BIOSba - nekem az alaplaphoz kapott CD-n van egy ilyen kis utility.
2021. okt. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CspCsj ***** válasza:
23%

Start menü > Újraindítás (előtte nyomd le a Shift billentyűt és tartsd nyomva, amíg kék képernyő nem jelenik meg) > Hibaelhárítás > Speciális lehetőségek > UEFI Firmware > Újraindítás

https://www.youtube.com/watch?v=HQXFd0CN4s8

2021. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:
38%

Javítás, magyar video link:

https://www.youtube.com/watch?v=_Q3yrbnt34I

2021. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem alaplapja/gépe válogatja.


Nálam pl (ASUS laptop) az F2 kell nyomva tartani mielőtt a bekapcsoló gombot megnyomnám

2021. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!