Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 4 éves gépemre nem tudom...

4 éves gépemre nem tudom feltenni a Windows 11-et, míg haver a 12 éves gépén használja probléma nélkül? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Nekem 7-ik generációs i7-em van, 16GB ram, 1tb ssd, de a telepítő panaszkodik a TPM-re, a biztonságos rendszerindításra és a processzorra is.


Haveromnak meg a 12 éves Core2-es gépén 8GB DDR2 rammal és 500GB SSD-vel minden gond nélkül fut.

Hétévégén voltam nála, használtam a gépét, Chrome-ban simán 7-8 ablak nyitva, Youtube 1080p-s videókat viszi, fullHD-s monitorral és semmi akadozás.


1 éves gamer laptopja van, de azt csak játszáshoz használja, sulihoz meg minden máshoz azt az őskövület gépet használja.


Azt mondja Office-hoz meg netezésre, filmezésre bőven alkalmas még.

Hivatalos megjelenés napján tette fel a 11-est, mutatta hogy a frissítések is gond nélkül mennek rá, nincs vele gond.



2021. okt. 21. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ultrabook, i5300U a proci, a TPM megoldható, de ez nem. Ugyanakkor elkezdték a nagy reklámozást mindjárt a bekapcsolás után, hogy ugyan, telepítsem már a Windows 11-et-! Ha ezek normálisak???
2021. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha még csak a PC állapotellenőrzésről sem tudtál egy képet berakni ahol írja mi gátolja a dolgot, akkor TE nemis fogod tudni feltenni...
2021. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12: Ne ítélj elsőre. PC állapotellenőrzés? Mivel? A PC health check-el ami a "elindítom nem csinál semmit el sem indul" állapotig jut? Az "állapotellenőrző" meg sem nyikkant a gépen (3. gen Ryzen)

25 éve foglalkozom számítástechnikával, "tiszta" telepítéssel megoldottam, de ha nálam nem volt egyszerű, átlag usernél rémálom lesz.

2021. nov. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lefuttattam ezt az állapotellenőrzés nevű rémálmot. Háromszor el se indult, utána kiirta, hogy egyáltalán nem felel meg a Microsoft igényeinek, mert TPM és a processzor, na és kicsi a kijelző. Na ekkor azt mondtam, hogy anyátok térde kalácsa, fulladjatok bele az igényeitekbe! Majd ha nem támogatjátok, lesz Linux, pukkadjatok meg a 300-400 ezres i8000-as laptopjaitokkal!
2021. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!