Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy laptopot egy hiba...

Ha egy laptopot egy hiba miatt garanciáztatni szeretnék, akkor számít az hogy eredeti e rajta a windows?

Figyelt kérdés

Vásároltam használtan de eredeti hp garanciával egy dell laptopot.


Egy apró de zavaró hibáról van szó aminek igazából semmi köze az op rendszerhez. Megtagadhatják a garanciális javítást azért mert akitől vásároltam az esetleg nem eredeti windows-t telepített rá?


2021. okt. 25. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs köze a hibának a szoftverhez, nem számít. Senki nem fogja ellenőrizni a rendszert legalitását. De vehetsz 1500 forintért egy kulcsot, és beaktiválod, ha ennyire zavar - amúgy sem célszerű tört rendszert futtatni.
2021. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy most ez kvázi tört-e..Nem vagyok annyira nagy guru hogy ezt tudjam. De nekem eddig így jó volt, csak aggódtam hogy nehogy ebből baj legyen (ha esetleg az lenne rajta)
2021. okt. 25. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amikor a laptopot visszavittem az extreme digitalba kijelző hibával, három napon belül ráadásul, 1 hónapig ültek rajta majd visszakaptam a gépet oprendszer nélkül és arra fogták, hogy nem volt jogtiszta ami rajta volt. Természetesen a hiba azóta fennáll eredeti windows-al is. Enyhén szólva hülyének néztek és már bánom, hogy annak idején ezt annyiban hagytam.
2021. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, én ezt elfogadhatatlannak tartanám. Az egy dolog ha nem vállalják a javítást ha valamibe belekötnek, de hogy emiatt legyalulják a gépet az dúrva. Semmi joguk nincsen ehhez.
2021. okt. 25. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

3# wow


4# szedj le mindent a laptopról és tegyél rá egy linux-t vagy freedos-t vagy aktiválatlan win10-el vidd oda

2021. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már késő, mert már náluk van.

Lehet én is leformázva kapom vissza? :o

2021. okt. 26. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!