Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy használt gépbe simán...

Ha egy használt gépbe simán átrakom az ssd-t, amire a rendszerem van telepítve, akkor el fog indulni a gép a saját windowsommal?

Figyelt kérdés

Vagy ez túl szép hogy igaz legyen?

Vettem egy jobb gépet mint az enyém, át akarok rá költözni, gondoltam kicserélem tárhelyet, start és már kész is..



2021. nov. 17. 18:20
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
83%

Van rá esély, de mérget ne vegyél rá.

Minél újabb a rendszer annál valószínűbb, hogy működni fog.

2021. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Lehet hogy igen. Lehet hogy nem.

Ha a bios beállítások azonosak (ahci, uefi, stb) akkor van csak esély.

2021. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
#2 azok az idok elmultak. Ha nem sajat magam latom, en se hiszem el, de a W10 egy komplett platform-valtast 2 ujraindulassal megoldott: H61-es alaplap + i7-es proci -> AM4 alaplap + Ryzen 1600. Csont nelkul mukodik azota is, pedig van a 2 alaplap kozott vagy 8 ev kulonbseg.
2021. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Win 10 esetén, elfog indulni, de lehetnek össze akadások a driverek terén.

Én telepítenék egy tiszta win10-et az új gépre, és amellé raknám be a régit vagy külső vinyóként csatlakoztatnám-.

2021. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. És ha ezt így megpróbálom, sima cserével, de vmi gond van, akkor adatvesztésem lehet az ssdn / hdd-n?
2021. nov. 17. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Adatvesztes szinte kizart, de mentesed legyen a fontos adatokrol ettol fuggetlenul is.


Amugy puszta kivancsisagbol: aki a 3. valaszt lepontozta, az pontosan melyik reszet nem ertette meg?

2021. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy biztonsági mentést, de nagy baj nem lehet. Én csináltam már ilyet, audio driver, videókártya driver, internet driver volt az, amit nem talált meg, de telepítettem manuálisan. Windows 10-et költöztettem. Olyat is próbáltam, hogy az egyik biztonsági mentésemet, amit az egyik laptopomról csináltam, feltettem egy asztali gépre. Itt már nem volt gubanc, nem tudom, miért. A Windows természetesen nem maradt aktiválva a 2. esetben.
2021. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!