Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akkor most jól fut Raspberry-n...

Akkor most jól fut Raspberry-n ez a program?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin linkelte valaki ezt a programot, amivel raspberryn lehet pénzt keresni, ha felrakom:


[link]


Felraktam, minden oké, viszont az "earnapp status" commandra csak azt írja ki, hogy enabled. Elég ez így, vagy kellene még valami csinálnom?


Egyébként pár összegyűlt pár cent a weboldal szerint :)


2021. nov. 19. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még indig vannak olyan naivak, akik elhiszik ezeket?
2021. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez jókora átverésnek tűnik egyelőre.
2021. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, ugyanezen a blogon a packetstream is ajánlott, ami már többször is fizetett nekem.


Ebből kiindulva ez is fizethet.

2021. nov. 20. 12:33
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Fizetni fizethet, de kérdés megéri-e azt a pár forintot, hogy kérdőjeles embereknek kiszolgáltatja az IP-det, hogy arról csináljanak dolgokat. Pl. ha facebook-botoznak róla, akkor a te accountodat is bannolhatják miatta, mert ugyanarról az IP-ről van.
2021. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első ránézésre legit Izraeli cégnek tűnik az EarnApp-ot készitő BrightData. Viszont teljesen ki vagy nekik szolgáltatva nekik és csak a szavukra adhatsz. Az hogy fizetnek érte nem jelenti azt, hogy totál legit módon használják.


Egyébként kis szkriptelésel tudod logolni, hogy milyen oldalakat nyitnak meg és milyen IP címekre küldenek adatot. Erre én is kiványcsi lennék.

2021. nov. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddig jól fut, meg vagyok vele elégedve.
2021. nov. 26. 08:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg is érkezett az első kifizetés, úgyhogy nem kamu :)
2021. dec. 2. 17:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem meglepő, mivel legit cégről van szó kérdés hogy megéri-e neked azt az 1-2 ezer forintot hogy rajtad keresztül adatbányászkodnak.


Logoltad, hogy merre ment a forgalom?

2021. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És, mennyi az annyi?
2021. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

5 dolcsi, nem tűnik soknak, de így, hogy semmit nem kellett érte csinálnom, nekem megéri.


Plusz automatikusan fizet, szóval tényleg semmi teendőm nincs.

2021. dec. 3. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!