Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akinek van Logitech z906 vagy...

Akinek van Logitech z906 vagy Genius SW HF5.1 6000V2-es hangfala, megírná, hogy hány év használat után adta meg magát, ill. ha még működnek, hány éve használja?A mai hangcuccok ilyen hamar tönkremennek?Lehet őket javíttatni?

Figyelt kérdés

A fent említett hangcuccok élettartamára lennék kíváncsi. Fórumokon olvastam h sok embernek 4-5 év után megadta magát a z906. Geniusrol nem találtam ilyen jellegű infót. Gondolkodom ezekben a rendszerekben, de pl. a z906 nekem túl drága ahhoz, h 4 év után tönkremenjen. Ekkorát romlott a világ? Vagy mi van? Emlékszem, h nekem volt egy Creative 5.1-es rendszerem, azt 10-12 éve vettem. Már elajándékoztam, de még mindig jó! Ezek a mostani cuccok tényleg ilyen hamar tönkremennek?

Javíttatni lehet őket?

köszönöm



#5.1 #meghibásodás #genius sw hf 6000
2021. nov. 25. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem anno HF 5.1 5000 volt ( mondjuk még megvan, csak nem használom ), annak valami 4-5 év után adta fel a harcot az erősítéje, ami az 5000-reseknél akkoriban elég gyakori volt, javítani nem lehetett ha jól emlékszem.


Én ezután váltottam házimozi erősítőre, szebben szól, több a powaa és nagyobb dobozokat lehet rákötni. 3 házimozi erősítőm van: 1. a TVhez, 1 a géphez illetve 1 a műhelyben :D

Ezek 10-20 évet gond nélkül elmennek, a közepes használt erősítők nem is rettenetesen drágák.

2021. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2db Genius SW-G2.1 1250 aktív hangfalam van 6 éve és semmi bajuk.
2021. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az gyakorlatilag egy sztereó hangfalpár egy mélyládával, abban nincs semmi extra. Nálam az 5.1-ben a dekóder fonnyadt le anno ha jól emlékszem és onnantól nincs tovább :D
2021. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

John_McClane


Szerinted lehet javítani is ha elromlik?

2021. nov. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kérlek ne vegyél hangrendszert, mert megbánod!! :)


Genius 6000 - 7 évig működött, de a hangerőszabályozója 1 év után működésképtelen volt. Eladtam, nem tetszett.


Én minden 2.1 , 5.1 - et megbántam. Van sok jó sztereo hangfal. Hidd el a basszus is sztereo-ban jó :) Még akkor is inkább sztereo aktív hangfalat vennék ezek helyett ha csak 4-5 colos a hangszóró.

2022. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!