Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzáértőktől kérdezném, mert...

Dr. Bori András kérdése:

Hozzáértőktől kérdezném, mert én sajos nem értek hozzá. Mi a véleményetek a 2TB Western Digital Elements Portable HDD (2,5", USB 3.0) típusú merevlemezről (minőség, megbízhatóság)? Megéri a 24.200 Ft-ot? (máshol 28-33.000-ért árulják a boltok)

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 29. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megnézed közvetlen a gyártótól 18-ért meg tudod rendelni, csak ugye plusz a szállítás + vámoltatás.

Ezt lényegében még 1-3 ezerrel megtoldják és tessék, van haszna az eladó cégnek és azonnal szállítja neked a megrendelt cuccot magyar földről.


Szóval megéri bőven, csak ne előre fizess mert ezt az oldalt még sose láttam.

2021. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rúfuszt nem láttad? Nagyon régóta a piacon vannak pedig. Mi kb 8 éve vettük onnan az első okos tv-nket. Abszolút megbízható, de ne én beszéljek, hanem az öszes vásárló: [link]

Mehet az előre utalás és minden, amit akarsz. Megkapod a terméket. Ha meg valami gond van, akkor ugyanolyanok, mint mindenki... 15 nap elállás pedig végképp mindenhol él netes rendeléshez, még a legmegbízhatatlanabbnak tűnő helyen is.


(Én amúgy megszívtam ezekkel többször is, úgyhogy kerülöm a külső hdd-ket, de rokonoknál meg mennek ezek minden gond nélkül. Szóval franc tudja... én nem ajánlom jó szívvel egyiket se, de nem akarom, hogy az én véleményem számítson, miközben én is látom, hogy másoknak noncs gondjuk vele.)

2021. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a hsz-eket, és a tanácsot, közben elkolbászoltam hozzájuk, és megvettem. Reméljük a legjobbakat, a WD márkát mindenhol ajánlgatták.

Hogyan szívtad meg velük? Nem bírták sokáig?

2021. nov. 30. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Halál komolysággal mondom, hogy még sose láttam amióta foglalkozok a számtech hardverekkel meg nagyon nagyon alap szinten szoftverekkel, egyszer se találkoztam vele még GYK-n se 2013-2019 között (aktív éveim végig).


Így viszont no para akkor a rufusz.

2021. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!