Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyéni vállalkozásom mellé...

Egyéni vállalkozásom mellé milyen költséghatékony nyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mi volna a legköltséghatékonyabb számomra.


Az alábbiakra használnám a nyomtatót:


-Minden ügyfelemmel havonta kétszer kell postai úton kommunikálnom.


-Mivel bátyám papír üzemben dolgozik, ezért szinte korlátlanul hozzá tudok jutni normál A4-es fehér papírokhoz, minimális költségért, ezért szóróanyagokat is szívesen nyomtatnék A4-es méretben amit mellékelnék az ügyfeleknek és az érdeklődőknek


-Mindenképp lézeresben gondolkodok, használtan is akár ha az javasolt, és szeretnék vele színesben és fekete-fehérben is nyomtatni.


Havi szinten szerintem 300-500 db nyomtatásról lenne szó


Ti a fentiek alapján mit javasolnátok? Illetve szerintetek mennyibe jönne ki, hogyan érdemes festéket utántöltetni, és általában egy utántöltés hány nyomtatásig bírja?



#milden nyomtatót vegyek #nyomtató vállalkozás #hány nyomtatás jön ki a festék patronból #utángyártott festékpatron nyomtató #canon és egyéb típusú printerek #nyomtatás házilag költséghatékonyan
2021. dec. 6. 08:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy 19e ft-os nyomtatót használok, ugye ez tintasugaras és annyira nem vagyok vele megelégedve, nagyon vizes marad a papír és annyira nem is szép a végkifejlet
2021. dec. 6. 08:33
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az irodában hp laserjet pro van, m400-as, lézer kb havi szinten 1.000 oldalt nyomtatunk. 2 év alatt eddig csak 1-2x fordult elő, hogy lapbehúzás miatt elakadt a nyomtatás.
2021. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm és átlagosan hány A4-es lapot tudtok nyomtatni egy patron csere után? Én szerintem olyan 70%-ban nyomtatnék fekete-fehér dokuentumokat és 30%-ban színeseket.
2021. dec. 6. 08:43
 4/11 Robivosi ***** válasza:
100%
Ekkora nyomtatási igény mellett (havi 300-500 oldal), a tintasugaras nyomtató üzemeltetése nem igazán gazdaságos. Egyes típusok nem fogadják el az utángyártott patronokat, csak az eredetit, ami drága. Ahogy írtad, inkább lasernyomtatóban gondolkodj. A készülék drágább, de fentartási költsége olcsóbb, mint a tintasugaras nyomtatóé.
2021. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod "Robivosi" esetleg tudsz javasolni konkrét modelt? Az sem baj ha drágább árkateria, megpróbálom használtan beszerezni akkor. A költségkeretem olyan 40-50 ezer ft lenne, amit ha mondjuk használt eszközre költök, akkor lehet hogy akár 80-100e Ft-os kategóriájút is megkapok úgy számolom
2021. dec. 6. 09:27
 6/11 Robivosi ***** válasza:

Itt találtam elérhető áron. A HP is jó márka.

[link]

2021. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag lézer! Abból is van színes, ha nagyon muszáj, de amúgy az emberek 99,9%-ának nincs szüksége valójában a színes nyomtatásra.
2021. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Használt lézerest nem javaslok.

Nem tudhatod hogy mennyit nyomtattak vele.

Két OKI-t hajtottunk, amíg kiírta a "Fényhenger csere" hibajelzést.

Olcsóbb volt újat venni.

2021. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Két OKI-t hajtottunk, amíg kiírta a "Fényhenger csere" hibajelzést.


Olcsóbb volt újat venni."

Hát (H)OKI nem egy jó márka. Samsung, HP, ez a kettő, amit érdemes venni.

2021. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítő szándékotokat! Akkor azt mondjátok, hogy mindenképp újat érdemes venni a lézeresből vagy bizonyos márkák esetében meg lehet próbálni a használtat is?
2021. dec. 6. 11:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!