Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Nintendo Switch Lite hardver...

A Nintendo Switch Lite hardveresen ugyanaz, mint a "nagy", a játékok futása szempontjából?

Figyelt kérdés
Annyi az egész, hogy nem köthető TV-re? Értem, hogy "támogatja" az összes játékot elvileg, de van azért valami különbség ilyen szempontból is?

2021. dec. 7. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen hardveresen ugyanaz
2021. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. dec. 7. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Sok. Én próbáltam, pl. az Apex legendsben nem biztos, hogy megvolt a 25FPS, ellenben egy Xbox one s simán vitte.
2021. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as a dokkolható változatra kérdezett rá nem pedig egy másik konzolra. Egyébként válaszolva a kérdésre mindenben megegyezik hardveresen a dokkolható modellekkel egyetlen különbség, hogy bizonyos játékok nem játszhatóak rajta, csak ha külön Joy Cont veszel hozzá, de nagyon kevés ilyen van és ezek is inkább ilyen party játékok, egyébként nekem is lite modell van.
2022. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta már használom a lite-ot. Kicsit talán kicsi a kijelzője, de meg vagyok vele elégedve. Ha 10 évvel fiatalabb lennék és jobb lenne a szemem.. De így is ok. Szerethető cucc.
2022. jan. 6. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!