Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtőpásztát érdemes...

Milyen hűtőpásztát érdemes venni ami jó a videókartyák pasztázásához is? És mekkora g mennyiségben érdemes venni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Noctua NT-H1

ARCTIC MX-4


Ezek kiválóak, a Noctua pár év múlva is tartja a minőséget!


Hogy mennyi gramm, az függ a felülettől!, szétkenyed és oké lesz

2021. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2021. dec. 12. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
A 8g-ot már felkentem vagy 15-ször, de még van a fecskendőben egy pár adag.
2021. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, szerintem én is azt fogok köszi meg isopropyl alkoholt mellé :D
2021. dec. 13. 00:39
 5/7 DestinyInCap ***** válasza:

ARCTIC MX-4 vagy Thermal Grizzly Kryonaut... egy pár éve már Thermal Grizzly-t használok és nagyon meg vagyok elégedve vele.


Ha nagyon komoly hővezető pasztát keresel, akkor Thermal Grizzly Conductonaut, viszont mivel ez már vezeti az áramot mivel "folyékony fém" ezért ha nem nagyon pasztáztál még, akkor nem ajánlom.


Egy olyan 5g elég átlag felhasználóknak egy ideig, viszont ahogy az első is írta, függ a felülettől is amire kened.

2021. dec. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A thermal grizzly kryonaunt néztem teszteket de egy picit drágallottam ezért maradtam az mx-4 nél. Pasztáztam már párszor de nem merek kockáztatni főleg hogy most egy ryzen 5 5600x van már benne :D meg egy fasza b550 es lap.
2021. dec. 13. 21:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2021. dec. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!