Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lézer vagy tintasugaras nyomtató?

Lézer vagy tintasugaras nyomtató?

Figyelt kérdés
Nem állandóan lenne használva, valamikor hetekig/hónapokig semmit nem nyomtatok. A tintatartályos nyomtatóknál is igaz, hogy ha valaki ritkán használja, ott beszárad a tinta és csak a nyűg van vele? Jobb lenne egy lézer ha ritkán használom?

2022. jan. 19. 00:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Tudom, ne is legyen, jó így ahogy van :D

A szervizgépemen ezért van Ubuntu, Debian, Árcsi, és ClearLinux :P


Az előző rendszergazda volt olyan kedves és az irodába olyan gépet vett amin hálistennek Wiundows megyen (igen tudom van mókolt Linux próbáltam de az nagyon nem szereti ez a gép) magyarul nem UEFI képes a dolog.

Van itt HP, Canon, Brother, és Epson nyomtató driver is (persze nem egyszerre külön mivel így is lassú szegény gép nemhogy 4 nyomtató kezelésében). Megvan kivágom ezt a gépet és viszek egy jó 2010 es asztalit egy UZbunzuval szerelve, biztos vagyok benne hogy jobb lesz mint ez :D

2022. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És viszek hozzá egy jó kis klaviatúrát is mert látom ezzel írni se lehet :/
2022. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!