Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Daemon Tools csak annak kell...

Daemon Tools csak annak kell aki játszani akar?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

régen népszerű volt arra, hogy mindenféle tört játékokat, amit iso fájlokként töltött le az ember az internetről felcsatolja egy virtuális lemezmeghajtóba


windows valahány óta már nem szükséges, mert a windows alapból tud felcsatolni iso fájlokat

2022. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma Windows-ok már automatikusan felcsatolják a lemezképeket, így a játékosoknak sem kell külön program hozzá. Nem csak játékokból készül lemezkép, hanem bármiből (pl. film, zenei album).
2022. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Egy WinCDEmu elég erre, nem kell Daemon Tools.
2022. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már tényleg nem kell, de nekem van itthon 2 retro gépem is :) mind kettőn xp -vel telepítve, arra nem árt ha rajta van.
2022. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Retrógéphez kell csak, így van. W10 már tudja csatolni progi nélkül.
2022. jan. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
#3 Látom megint lepontozást ér ha egy full ingyenes, apró, tökéletesen működő alternatívát ajánl az ember :)
2022. jan. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Daemon Tools alapvetően nem csak játékra alkalmas. Csomó fájlformátumot tud kezelni, és sok egyéb funkciója is van (pl. pendrive levédése jelszóval, oprendszer kiírása, stb.) Én még mindig használom Windows 11 alatt, annak ellenére, hogy tudom, hogy sok mindent már magától tud csinálni a windows. De szerintem egy hasznos kis program. És semmi extra dolgot nem telepített, mert kivettem a pipát a nemkívánatos programok elől.
2023. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!