Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy GTX 960 videókártyá...

Vettem egy GTX 960 videókártyát. A ventilátor furcsa hangot ad ki. Valaki esetleg tudja hogy ez miért van? A kártyával semmi gond tökéletesen működik,sőt terhelés alatt nem hallatszik a hang, csak akkor ha nyugi van.

Figyelt kérdés
[link]

#GTX 960 ventilátor
2022. jan. 26. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez simán úgy hangzik, mintha a fordulatszámot emelné meg valamiért. Indíts el egy GPU-Z progit és figyeld a ventik fordulatszámát, ha amikor a hang si jön megemelkedik, akkor meg is van a dolog nyitja, vagyis ahol el elhet indulni, emrt az még kérdés, hogy mi okozza, jó eséllyel valami szoftveres gubanc lesz.

MSI Afterburner vagy bármi hasonló profi nincs fenn ami képes a ventik fordulatának állítására és esetleg bekavarhat?

2022. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Én is erre gyanakszok. Holnap ránézek azzal a progival amit írtál.
2022. jan. 26. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Az a baja, hogy egy 7 éves kártyát vettél.
2022. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is 960 volt az előző kártyám,hiba nélkül bírt 7 évet és még bírta volna ha nem cserélem le,imádtam :) Amúgy ja,Afterburnerrel próbáld beszabályozni a ventiket
2022. jan. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Valóban ki kellett venni a Afterburnerrel a Fan Speedből a pipát és manuálisra állítani. Így teljesen jó minden. 20 ezerért vettem és asszem kb gtx 1050 ti szint, ami most boltban 100 000 Ft felett van. Teljesen jó kártya még így 7 évesen is a GTX 960:D
2022. jan. 27. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Fix fordulatot álíltottál be vagy adtl meg egy görbét?
2022. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy youtube videón néztem hogy kell. Görbét adtam meg hogy hány foknál mennyire pörögjön a venti.


[link]

2022. jan. 28. 07:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja így tökéletes akkor, pont emiatt kérdeztem, hogy akkorahogy melegszik úgy gyorsul. :)
2022. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!