Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új számítógép összeszereléseko...

Új számítógép összeszerelésekor az alaplap beszerelése előtt ki kell szedni a fölösleges távtartókat?

Figyelt kérdés
Gyárilag két sor távtartó be volt téve a házba. Az alaplapnak egy sor másik távtartóra is szüksége van de ebben az esetben egy másik sor távtartó rossz helyen van. Ezeket ki kell szedni az alaplap beszerelése előtt?

2022. febr. 12. 07:34
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ami alatta ragadna egyébként, azt én ki szoktam csavarni, ne nyomja vagy karcolja meg véletlenül a nyák hátoldalát.


Ami kívül esik nem muszáj. Sőt én bele is szoktam csavarni amit lehet új házak esetén is. Mert ha mATX -ről normál ATX -re váltana valaki, nem kell távtartókat keresgélni, meg válogatni. Mert még a menetemelkedés, menetsűrűség is különböző egyes házaknál.

2022. febr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2022. febr. 12. 07:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer így vágtam tönkre egy alaplapot. Zárlatot csinált a bentfelejtett távtartó. (Még jó hogy csak egy ezer éves lap volt.)
2022. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!