Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Oculus Rift S-t hogyan lehetne...

Oculus Rift S-t hogyan lehetne megjavíttatni?

Figyelt kérdés

Nem ismer valaki esetleg olyan helyet ahol javítanak ilyen VR szemüveget?


Sajnos az eszköz esett egy picit néhány hónappal ezelőtt, kb egy székről esett le, de úgy hogy dobozban volt..

+ Az USB kábel vége olyan 30 fokban kicsit el van hajolva, mert egyszer véletlenül így léptem le az ágyról hogy bele akadtam és meghúzódott.


Tehát a fenti 2 esemény valamelyikének köszönhetően tönkre ment a fejes. Amikor a fejemre teszem csak hang jön ki az eszközből, tehát zene hallgatásra éppen nagyon jó, és három fehér pontot látok animálva mozogni vízszintesen, szürke háttérrel. Tehát 3 pont. Eközben látom a kontrollereket, fehér kezekként, ezek egy helyben vannak, helyzetüket nem változtathatom, viszont forgatni körbe körbe tudom őket.


A programban az van írva amikor a fejest be akarom állítani hogy Failed Sensor Check meg hogy az usb-vel baj van. Az internet szerint nem kap elég áramot.


Az interneten több hónapon keresztül keresgéltem, mely során MINDENT kipróbáltam már amit csak írtak, külföldi oldalakon is. Egyszerűen úgy tűnik nem szoftveres a hiba...


De nem találok olyan helyet ahol megjavítanák.


Tud valaki esetleg olyan helyet ahol javítanak ilyen fejest?



2022. ápr. 20. 09:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!