Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Korábbi BIOS verziót fel...

Korábbi BIOS verziót fel lehet tenni táblagépre?

Figyelt kérdés
Adott egy Acer Windows 10 es táblagép BIOS 1.10 verzióval, de van hozzá egy BIOS 1.06 verziójú, azt fel tudom tenni? Igazából a kijelző csíkos újratelepítés után (most vettem használtan), és nem tudom megoldaná e a problémát? Köszi

2022. ápr. 24. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Kéz alól vetted, jól sejtem?
2022. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Így van. Tökéletesen működött az újratelepítésig, onnantól lett csíkos a kijelző. Driver oké rajta, már mindent megpróbáltam, ezért gondoltam a régebbi biosra frissíteni
2022. ápr. 24. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
De miért kellett a bios-t frissíteni? Ha eleve az volt rajta, és működött, akkor mégis honnan veszed, hogy az a baj?
2022. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez alapból egy Windows 8.1 rendszerrel adták ki. Ahhoz a BIOS 1.06 való. Előző tulaj frissítette le BIOS 1.10re, viszont nem tudom a régebbi működne e a jelenlegi beállítással. Képernyőt rosszul kezeli a gép alaphelyzetbe állítása óta. Nem hiszem hogy hardver hiba, mert pont azóta ilyen sajnos.
2022. ápr. 24. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát még csak nem is friss telepítés, csak factory reset. Akkor én itt azt hiszem feladom..
2022. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. Valami elszállt benne. Ami fura, hogy korábban nem azt írta ki hogy Intel HD Graphic, hanem Intel LVHD Graphic, és akkor 5 pontos bevitelt támogatott most pedig már a 10et. Biztosan valami egyedi dolog volt beállítva rajta vagy nem tudom...
2022. ápr. 24. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Intelnél igen.
2022. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!