Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzorhűtő ferdén állva...

Processzorhűtő ferdén állva új számítógépben normális vagy szállítás közben ferdülhetett így el?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg a rendelt számítógépet amihez volt kérve összeszerelés és a processzorhűtő a képen látható módon ferdén áll a házban..


[link]


Arra tudok gondolni, hogy szállítás során ejthették le a csomagot és a súlytól görbült így el, vagy fel lehet így tenni egy processzor hűtőt?


ARCTIC COOLING Freezer i35 CO a hűtő


2022. máj. 4. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de ahhoz, hogy ezt így el tudd hajlítani elég komoly erőbehatást kell kifejeteni, amit maga a hűtő a súlyából adódóan nem tudna megtenni, max ha 100-ról 0-ra lassított a kamion -1 másodperc alatt...


Továbbá biztos vagyok benne, hogy ha külsőre nem is látható de elszenvedett valamilyen sérülést az alaplap a CPU és memória foglalatok között, továbbá a hajlás irányát tekintve a CPU is lehet, hogy erős terhelést kapott a képet nézve a teljes bal felületére ami ezen kényes alkatrésznél olyan mintha egy tankkal mennél át a vakond buckán.


Ezt szerintem erőteljesen vegyék vissza és küldjenek másik, vagy az elállási jogoddal élve visszaküldöd és rendelsz valami mást és inkább összerakatod egy ismerőssel aki ért hozzá.

2022. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Morzsi007 ***** válasza:
Lehet pár csavar kiesett, mert nem csinálták meg rendesen és elhúzta az egyik felét a maradék. Ha ez ütést kapott, ahogy írták nagy erőre lett volna szükség, ez esetben az alaplap is komoly sérüléseket szenvedett. Nem nyúltál hozzá véletlenül, nem mókeroltál rajta?:))
2022. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
"Nem mókeroltam rajta" morzsika , de már kezelve van az ügy garanciálisan, elismerték a hibát.
2022. máj. 5. 17:46
 14/16 anonim ***** válasza:

elismerték a hibát.

Es milyen magyarazattal?

2022. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szállításból adódóan történt a sérülés
2022. máj. 5. 18:48
 16/16 Morzsi007 ***** válasza:
41%

Nem vagyok morzsika.

Ha szállításból adódott a sérülés, akkor az alaplap is cserés minimum, mert, hogy a nyák is megrepedt az biztos.

2022. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!