Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell beállítani a...

Hogyan kell beállítani a routereket?

Figyelt kérdés
Van egy 3 szintes ház. Mindegyik új Linksys. Az elsőn jön be a net, itt beállítottam, megy etherneten az internet és a wifi is megy.. A másik két ethernetből az egyik kábel megy az elsőre, a másik a másodikra. Azt szeretném beállítani, hogy minden szinten legyen net, tehát bedugtam a kettes és a hármas routert az elsőbe, viszont nem tudom tovább, mert nem tudom, hogy kell őket konfigurálni.. Ezt hívják úgy, hogy access point? Hogy tudnám működésre bírni őket?
2010. szept. 17. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Bedugond a 2-3 as szinten lévő kábelt kábelét a wan portba és már megy is a net sztem. Auto ip-t kérsz a 2-3 as szinten lévőknek. Nálam albiba igy megy 2 ruterrel a UPC
2010. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!