Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Max 130-ért melyik a legjobb...

Max 130-ért melyik a legjobb ÚJ videokártya? Melyiket érdemes leginkább megvenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csodát nem lehet várni ennyi pénzért ilyen időkben, de csupán fullHD-ban játszanék (grafika annyira nem is fontos, a lényeg, hogy stabil fps-t kapjak).


Van ebben az árkategóriában nagyon jó ár/érték arányú kártya, amivel esetleg akár 2017-2018 körüli játékoknak is nekieshetek vagy felejtsem el?


Ettől függetlenül is azért érdekelne, hogy ezt az ársávot tekintve mit lenne érdemes megvenni?

Használtat nem akarok!


Árgépen leginkább ilyen rx6500 xt meg gtx 1650/1050 kártyák vannak, de utóbbiak úgy tudom már eléggé kifutó termékek az rx 6500 xt-nek a 64 bites memória sávszélessége meg elég karcsúnak tűnik.


Ha jól gondolom, hogy ennyire gyengék, akkor inkább spórolok valami drágább (szintén túlárazott), de erősebb kártyára, de ha a fenti igényeket valamelyik kielégíti akkor inkább 130 körül vagy az alatt keresgélnék.


Köszi a válaszokat.



2022. máj. 20. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
1050ti-om volt. Nem rossz, de ma már picit kevés fhdhoz is, és túlárazott(70-ért vettem még a nagy áremelkedés elött) most 100+t biztos nem adnék érte. Most 3050-em van 160-ért vettem, szerintem abszolút megérte(mai árakhoz viszonyítva) meg hát várni se mertem tovább mert ki tudja mi lesz a háborúval és nem lessz többet ilyen olcsó. Szerintem szerezz még valahogy 30 rongyot aztán vegyél egy 3050-t. Biztos elég lesz még évekre mint a 1050ti.
2022. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Jaj meg most kezdik felkapni ezt a majom himlőt is, biztos le fog állni pár gyártósor miatta.
2022. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
150 körül már találni 1660ti-t. Én az alá nem igazán adnám, most veszel egy kártyát 100 ért amit lecserélsz 1 év múlva mert gyenge, akkor nagy valószínűséggel bukni fogsz rajta. 1650 pedig szerintem nagyon kevés fhd játékra.
2022. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

EVGA GeForce RTX 3050 XC BLACK GAMING: 139.880,- 3 év gar rendelhető 1-2 nap


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=InuDFWTdGvk

2022. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!