Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 50 vagy 100 hz-es tv PS5...

50 vagy 100 hz-es tv PS5 játékhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok PS5-höz szeretnék tv-t venni. Ez a kettő között dilemmázok. Leginkább azt nem tudom, hogy mi a különbség az 50 és a 100 hz között. Illetve tudom mit jelent, csak azt nem tudom kell-e nekem a 100hz. Csak forma-1-t játszanék vele:


[link]


[link]


Inkább az ívelt kialakításhoz húzna a szívem, mert a monitorom ívelt és nagyon szeretem. Előre is köszönöm a jó tanácsokat, tapasztalatokat!



2022. máj. 26. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
60 Hz-es FHD tévét vegyél, azzal tökéletes képminőséget produkál a PS. Az 50 se nagy probléma. A 100-120 Hz-et nem tudja minden játék kihasználni, de a legtöbb esetben a 60 is bőven kielégítő játékélményt nyújt.
2022. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shaddark ***** válasza:
100%

Ennyi pénzt én csak LG-ért adnék ki.

Szerintem ennyibe már belefér egy kisebb méretű OLED is akár, vagy ebben a méretben nanoled.

Sajna íveltjük nincs, cserébe van rajtuk gamer mód 120hz-el és gyönyörű a képük. És nem romlanak el amint lejárt a jótállás...

[link]


[link]


Sajna az OLED egy teljesen más kategória mint a sima tévék ott, ezért az áruk is igencsak...

ha kisebb méret is jó akkor full gamer monitorként használhatod az OLED technológiát.


[link]

Innen mondjuk a legolcsóbbat nem venném meg.

2022. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dongaben ***** válasza:
Na igen... Ehhez nehéz tippet adni, mert a jövőre is gondolnod kell. Kicsit nézz körül a manapság kevésbé reklámozott TV-k közt is. Én pl. monitornak is TV- használok, ami JVC. A nappaliban a "nagy" TV, az Panasonic. Tökéletesen megfelel mindkettő. A 100 Hz, talán azért jobb, mert kevesebb a vibrálás.
2022. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!