Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius m6-400 egér lehet,hogy...

Genius m6-400 egér lehet,hogy nem is volt problémája az érzékelőjének?

Figyelt kérdés
Van egy fennemlített egerem olyat csinált egyik napról a másikra,hogy beragadt a kurzor pl a monitor szélén és max le vagy fel ha ment.Most szétszedtem körbe nézegettem meg minden és megint jó az egér.Lehet ez csak valami kosztól vagy ilyesmitől volt?Eddig 5 percenként csinálta aztán pár másodpercenként most meg már 10 perce semmi baja összes dpi beállítását is kipróbáltam és működik.

2022. jún. 8. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez csak egy példa, de nekem akkor szokta ezt csinálni, amikor a Cs 1.6-ot elindítom teljes képernyős módba, + néhány más játéknál. Ezt talán a teljes képernyős mód okozza.


Írtad, hogy max fel-le ment, természetesen az is okozhatta, hogy a kábel megvolt törve, vagy por volt az érzékelőjében, (Ha lézeres) Nem néztem meg milyen egér az.


Viszont, ha továbbra is fennáll a probléma, én kitakarítanám az egeret, és a kábelt kicsit megmozgatnám, persze, külön-külön, hogy kiderüljön mi okozza a problémát.

2022. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!