Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem jelennek meg a tálcán az...

Nem jelennek meg a tálcán az ikonok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra az történt, hogy a tálcán nem jelenik meg semmilyen ikon és nem is kattinthatóak. Nincsenek ott a saját magam által odarakottak (pl. chrome, spotify) és nincsenek a gyárilag ott levők se (hangerő szabályzó, akku töltöttsége, internet elérhetőségek, stb.).

Van, hogy egy idő után megjelennek, és ilyenkor elindulnak a bekapcsoláskor elinduló programok is, de van, hogy egyáltalán nem. Használni tudom a gépet ugyanúgy, de ha tálcára rakok valamit, akkor annak annyi, mert nem tudom újra megnyitni.



2022. jún. 15. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
eredeti a windows vagy kalózpéldány?
2022. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy eredeti.
2022. jún. 15. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Az asztali ikonok kikapcsolhatók (az asztalra kattintva), lehet te kapcsolgatod önkívületi állapotban. 😶
2022. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

#3


Tálcán lévő ikonokról van szó, nem az asztalon lévőkről.

2022. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es, ne is törődj velük, ezek valószínűleg azok a trollok akik anonim-ként mindenkit lepontoznak és kötekednek, nem beszélve, a nagyon nagyon hasznos válaszadási képességeikről.


Nos hát, kérdező, milyen Windows-od van? Mióta áll fent a probléma? Másrészt, próbáld meg másik felhasználói fiókból, ha nincs, hozz létre egyet, ha ez megoldja a problémát, akkor már tudni fogjuk mi a hiba, az pedig javítható.

2022. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Windows 10 pro. Tegnap óta áll fent a probléma. Még nem próbáltam más felhasználói fiókból, de meg fogom tenni.
2022. jún. 15. 18:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendben, addig én keresek egy eszköz-t, bár a megoldás-ra először, manuálisan gondoltam, viszont ha jól emlékszek volt egy eszköz, ami pontosan ezt a hibát javítja, és ingyenes is.
2022. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jún. 15. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit :) Viszont az a helyzet, hogy bár megvan a program, nem erre a célra való. Úgyhogy, ugye írtad, hogy ha a tálcára raksz egy programot, annak annyi, ilyenkor, ad ki valami hibakódot? Vagy szimplán nem nyitható meg?


A problémát mégis csak, kézileg kell megoldanunk.


Küldök pár linket, amit próbálj meg,


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=WUduexBzBHk


Ha nem működnek, tudok még megoldást, ami időigényesebb. Viszont, ez némileg, amit most csinálunk, találgatás, mert nem nagyon lehet megmondani a problémát, de ez is egy megoldási típus. Úgyhogy, 100%, hogy megtudjuk oldani.

2022. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Aki az 1-est lepontozta az nem normális! ha kalóz windows akkor persze hogy ilyen furcsa hibák előfognak jönni az eredetinél sose tapasztaltam ilyet
2022. jún. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!