Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a számítóg...

Mit gondoltok erről a számítógépről? + Megbízható -e ez az oldal (Foramax), mit hallottatok róla?

Figyelt kérdés

Megéri? Van ebben az árkategóriában jobban megérő PC, esetleg más, jobb alkatrészekkel? Minden tanácsot szívesen meghallgatok.

Kontent gyártásra lenne használva (Adobe programok például) játszás mellett. Minimum 5-6 évre szeretnék venni számítógépet. Egy másik kérdés alatt kaptam ezt tippként, de szeretném külön is ezt megkérdezni.

[link]



2022. jún. 22. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Kétlem hogy 694900 Ft-ba kerülne.
2022. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 2db notebookot rendeltem tőlük, 3 nap múlva a kezemben voltak. (Mondjuk az extra csomagolás eléggé puruttya volt, gyakorlatilag csak betekerték fekete nejlonba.)


A küldött linken nem látszik a VGA/RAM gyártója, pontos típusa, érdemes megérdeklődni.

2022. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Ha ennyibe kerül akkor megéri, mert megnéztem az alkatrészeket mindegyiket a legolcsóbb üzletben és összeadtam az árukat és kb. egy 100-assal többe kerülne a gép ha összeraknád.

2022. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!