Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak engem zavar az autós...

Csak engem zavar az autós játékokban a 60-nál kevesebb FPS?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy a multi és belsőnézetes játékoknál nem zavarna. De a külsőnézetes játékoknál is észlelem. Pláne ha autós játékról van szó. Hiába is mondja azt mindenki, hogy ezekhez elég 20-25 FPS is. Pl ha gtaban kocsikázok és csak 40 fps-em van. Akkor ütközök neki mindennek. A legrosszabb az viszont az, hogy a Forza Horizon 5-öt nem viszi el a gépem még 360p-n sem 60 fps-el. És így az meg teljesen játszhatatlan. Tehát gondolkodtam a Forza 3 letöltésén. De az elvileg nem open world, a Forza 4 meg nekem az eddigi látottak alapján nem tetszik.

És vannak még hasonló játékok amikkel vannak gondjaim. Sok játéknál nagyon lekell venni a felbontást és a grafikát. De pl az új Watch Dogsban sincs 60 fps-em. Semmilyen beállításon.

Pedig ezek vannak a gépemben!

Intel Core I5 8400

Radeon R7 250 1GB ddr3

8gb ram

Intel DC S3500 2.5 800GB SSD

Keep Out FX700 700W



2022. jún. 25. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A videókártyát mindeképp cseréld
2023. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!