Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan vihetem át a régi xbox...

Hogyan vihetem át a régi xbox 360 as jatékaim xbox series S-re? A régi konzolt ugyanis el adtam de gta 5 fifa 19 még a régi xbox 360 son maradt!

Figyelt kérdés
A régi xbox 360 ast el adtam!
2022. júl. 4. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
ha van fiókod akkor belépsz. gondolom azok a játékok eredetiek voltak?
2022. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen minden eredeti volt! Sőt a fifa is meg a gta is le töltve volt rá csak sejtelmem sincs hogyan kereshetem elő a régi f1 2014 meg volt meg a gta4 de se a fifa se a gta nem települt az első be kapcsoás után
2022. júl. 4. 09:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Marmint seros a en
2022. júl. 4. 09:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Series S en*
2022. júl. 4. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal a fiókkal léptél be? Bár kétszer sem mondom lehet pl GTA esetében emg ekll venni ismét mert külön van a 360 és a One / Series verzió.
2022. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen ugyan azzal. A fiókkal de se a gta 5 se a fifa 19 nincs közte újra indítottam a konzolt is teljesen gyári be állítást is csináltam mert elvileg akkor minden vásárolt jatékaimat automatikusan telepíti a régi konzolrol de nincs közte!
2022. júl. 4. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:

"If you're trying to run GTA 5 Xbox 360 version on the Series X/S or Xbox One, the game isn't backwards compatible."


maygarul azért nem lehet mert simán nem kompatibilis vele, a FIFA 19-nek így külön nem jártam utána de szinte biztos, hogy akkor azzal is ez elsz a gond.

2022. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
75%
Jó nagy szívás, megvetetik megint.
2022. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben van netkapcsolat a gépen a játékok és alkalmazás menüben (bal alsó csempe) a Teljes könyvtár menüben meg kell találnod mindent amit arra a profilra vettél és kompatibilis. Sajnos olyan 360 játékok mint a GTA(V) és a FIFA(akárhány) nem kompatibilisek mert a kiadó nagy pénzt szed be abból, hogy külön eladja őket a konzolokra. Emellett az újabb GTAk jóval jobban néznek ki grafikailag és többet is tudnak, így ebben az esetben valamennyire igazolt is a dolog.


Ha megveszed a GTAVt akkor ügyelj arra, hogy több verzió is van belőle. Az Xbox Series lejátssza az összes Xbox One játékot alapból, így azok is fent vannak a shopban. Vannak kiadók akik egy árért odaadják az One / Series verziót is, de a Rockstar és EA nem ilyen.

Tehát külön kapható az Xbox One változat és a Series X|S változat. A Series az One újításain felül kicsit szebb grafikát, nagyobb fpst (30 helyett 60) és jóval gyorsabb töltést nyújt.

2022. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!