Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Watch Dogs 2 miért esik van...

Watch Dogs 2 miért esik van fps drop és miért akad be több másodpercre 0-ra az fps?

Figyelt kérdés

Amikor a többi játék egyáltalán nem csinál ilyet!

Intel Core I5 9600 proci

32gb ddr4 3600mhz ram

Samsung 970 Evo Plus 2tb ssd (hdd nincs!)

GeForce RTx 3060 12gb



2022. júl. 5. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ennél a játéknál ez egy ismert bug, néha az élsimítás kikapcsolása segít, de nem mindenkinél.
2022. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem speciel qhdn meg 720p-n is megcsinalja ezt
2022. júl. 5. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Élsimítást próbáld meg kikapcsolni, elvileg az okozza ezt, független teljesen felbontástól vagy grafikai részletességtől, maga az élsimítás bugos a játékban.
2022. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Táp tipusa???
2022. júl. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen ne kezdd el megint mint a másik kérdésnél, főleg hogy ott is pontosan Watch Dogs volt, és ott is ezt csináltad. Nem tudom mi ebben a nehéz, hogy ez egy ismert bug, kismillió embernél előjön, és kismillió helyen leírták, az élsimítás hibás a játékon belül. Ezzel addig nem lehet mit kezdeni míg nem kap egy patch-et a játék bár ha ennyi idő alatt nem kapott rá, akkor jó eséllyel már nem si fog.
2022. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
#5 attól még leirhatná... nem vagyok kiváncsi a véleményedre én a kérdezőtől kérdeztem és nem tőled. nem tudjuk milyen tápja van tehát meg kell kérdezni.
2022. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
be quiet! Pure Power 10 CM 700W Silver
2022. júl. 6. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó ebbe nem fog belekötni, ez a kedvence ugy is a DDR5 meleltt, az élsimítást megpróbáltad kikapcsolni?
2022. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!