Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a számítógépem, nem...

Elromlott a számítógépem, nem tölti be az OP rendszert, és újratelepíteni sem lehet. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy játszottam egy régi játékot számítógépen és hogy jók legyenek rajta a színek állítottam a felbontáson. Ezután amikor el akartam indítani emulátorral egy másik játékot, elkezdett nekem jelezni valamit az Nvidia és lefagyott. Újraindítottam a számítógépet, még beengedett a Windowsba de ismét lefagyott...


ezután ismét ujraindítottam, de már nem tudta betölteni az OP rendszert. Fel sem lehet telepíteni, próbáltam csökkentett módban, de úgy meg nem lehet telepíteni


Egyik jellegzetesség, hogy amikor bekapcsolom a gépet és kiírja hogy Fujitsu siemens akkor a szinek nem helyesen vannak a feliraton, ezután még írja hogy a Windows indítása, meg talán azt hogy indítás csökkentett módban ,de ha azt választom akkor ott meg a telepítéssel kapcsolatos dolgokat mondd hogy nem lehet csökkentett módban telepíteni...Tehát nem tudja betölteni az Op rendszert és újratelepíteni sem lehet...


A gépem egyébként röviden ha talán segíthet a megoldásban:


Windows 7 Home, 2 magos intel processzor, 2 GB ram, Nvidia GeForce 8400 GS


Bocsánat ha értelmetlenül fogalmaztam, és előre is köszönöm mindenkinek a segítséget


2010. szept. 22. 18:04
 1/4 lambo96 ***** válasza:

Először is asztali géped van?

Ha asztali nekem is volt hasonló probléma.

Az alaplapon van egy kis gombelem pl. [link]

Na ezt a kis gombelemet egy 10-15 percre vedd ki majd rakd vissza és kapcsold be a gépet.Na most eljutottál oda hogy be kell állítanod a bios-t a géped szerint.És ha mindent jól csináltál sikered lesz

2010. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lambo96 ***** válasza:

Ja kihagytam.

Előtte áramtalanítsd a gépet KÖTELEZŐ

2010. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Előtelepített jogtiszta előtelepített Windows 7-ed van? (A Home verzióból következtetek erre, a Fujitsu siemens -ből pedig arra, hogy ez egy Laptop)


Ez esetben, lenni kell egy helyreállító mechanizmusnak, ami automatikusan helyreállítja a rendszert árnyékmásolatból. (Erre általában egy külön gomb vagy billentyű kombinációval van lehetőséged a gép kikapcsolása után közvetlenül.) Bővebben: --> Kézikönyv.

2010. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen eredeti windows 7-em van, de a kézikönyben nem találtam semmit. Lehet az lesz a vége hogy megnézem azt a gombot, amit az első válaszoló mondott, egyébként igen, asztali számítógépem van


köszönöm a válaszokat

2010. szept. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!