Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kattog a számítógépem?

Miért kattog a számítógépem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a gép bekapcsolt állapotban van, és egyszer csak elkezd kattogni. Ha jól hallottam szerintem a winchester lehet. Amikor kattog, akkor lefagy a gép. Mit lehet vele kezdeni? Ha esetleg a winchesternek lenne baja nincs olyan program, ami helyre tudná hozni ezt a hibát? A winchesterem egy 160GB-os Samsung. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 15. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos általábann a hdd végét szokja jelenteni:S Szedj le róla minden fontos dolgot mert bármikor megadhatja magát végleg.
2011. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még azt hogy, a Hard Disk Sentinel szerint 92% a kondíció!
2011. nov. 15. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt így , csak nekem samsung 120-as a vinyóm, és úgy volt bekötve a tápba, hogy először jött egy optikai meghajtó, aztán a winyó és végül a videókártya, és miután átkötöttem a videókártyát máshova, a winyó abbahagyta a kattogást, de nekem volt olyan is, hogy veszített (a winyó) a fordulatszámból, szinte felére csökkent, de a lényeg a lényeg nekem a táp volt a hibás!!
2011. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyetlen egy dolog kattoghat a gépedbe és az a HDD,más nem végez olyan mozgást mint ő,max ventik de az egész más hang,és javítani nem lehet mert ha kattog az fizikai meghibásodás,javítani nem lehet...

azonnal mentsd róla amit tudsz ha még tudsz,és szerezz be egy újat.

2011. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. nov. 15. 22:26
 6/6 hejj válasza:
mért kattog? biztos egy c4es bomba van a gépedben...nade komolyan szerintem tisztítsd meg..max a ventilátor kattoghat
2011. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!