Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Halli, új alaplapot vettem,...

Halli, új alaplapot vettem, msi a520m pro - t, egy 1050 ti 4gb mellé. Annyi h amikor be kapcsolom, minden kap áramot és ventik pörögnek, debug VGA LED ég és nincs kép, a videókártya jó !! Hol lehet a gond ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És a régi alaplappal mi a helyzet?
2022. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Biosban elsődleges vga-t állítsd pcie-re. Persze csak ha van integrált VGA.
2022. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Régivel kitűnően működik minden.

Van integrált videókártya, de mint említettem nincs kép, tehát semmit nem tudok állítani.

Új alaplap, új processzor, új ram, és minden support, oda figyelve raktam össze.

2022. aug. 11. 18:36
 4/15 anonim ***** válasza:
Valamelyik RAM nem jó slotba van. (Ha 4es foglalatú) Nem sípol vagy valami?
2022. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2 slotos, próbáltam már minden féle képen, miben debug így mutatja h VGA baj van, ugye először át megy a procin,nincs baj, utána át megy a ramon, nincs baj, utána van a VGA ahol fehér LED égve marad.
2022. aug. 11. 18:54
 6/15 anonim ***** válasza:
De ha kiveszed a vga-t akkor elindul nem? Nah akkor állítsd át a biosban.
2022. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

El indul ugyan úgy a gép, de úgy se ad képet.

Monitor, HDMI tesztelve volt és működik.

2022. aug. 11. 20:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Húzd le a háttértárakat, nem viccelek. MSI lapnál nálam is VGA led, aztán egy hibás HDD okozta, mert ugye a VGA után lépne át azok ellenprzésére, na az enm sikerült neki.
2022. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen le húztam és probáltam másik HDD - vel, másik SSD - vel, másik gépből egy HDD - vel úgy se működőtt, azon pedig másik Windows volt.
2022. aug. 12. 07:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor menjünk sorban: A régi lapodban minden működött, proci, vga, háttértárak.

Proci miylen proci? Nem lehet, hogy ami gyárilag a lapon van bios még nem támogatja és frissíteni kéne, mert így akár a proci integrált VGA-ja is lehet amire jelez.

2022. aug. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!