Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma vettem egy HP 15-DW3002...

Merdre kérdése:

Ma vettem egy HP 15-DW3002 laptopot.Világító billentyűje lenne.Hogy tudom bekapcsolni a világítást?Win 10 home az op.rendszer.

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ikon szokott lenni a billentyűzeten hozzá. Használati útmutatójában biztos benne van, hogy melyik az.
2022. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp Fn+egy gomb kombináció lesz. Ugyan ez van a fujitsu laptopomon, ahogy olvastam nálad ez a fény bekapcsolás:

Fn+F5

De ha jobban megnézed, akkor a gombokon vannak szimbólumok, ilyen hogy hang, fényerő, stb

2022. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
F5 gombon van az ikon,kipróbáltam már minden billentyű kombinációt (Fn-el is) de nem akar vlágítani. Minden más működik.
2022. aug. 17. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Megeshet, hogy fell kell tenni a gyártó vezérlő szoftvert (addig nem minden FN+valami kombináció működik).


Amennyiben Windows-sal jött a gép eleve, akkor esélyes, hogy rögtön fent van minden, akkor passz...


Amennyiben te raktad fel a Windows-t, akkor töltsd le a releváns cuccot a gyártó oldaláról.

2022. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyári telepítésű a Win (Win 10 Home)
2022. aug. 17. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:

HP notebookok - Háttérvilágítású billentyűzet használata: [link]


A billentyűzet világításának be- és kikapcsolása: [link]

2022. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket már próbáltam,valószínűleg valami hardware hibája van a gépnek.
2022. aug. 19. 00:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!