Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy AMD r9 390 videókárt...

Adott egy AMD r9 390 videókártya az lenne a kérdés ,mennyire normális az ha a kártya ets2 közben 93 fokon vagy talán fölötte pörög ?

Figyelt kérdés

A cpu egy intel core i5 8400 azon van egy torony hűtő és még egy ventilátor

Az alap hőmérséklete bekapcsolás után 39 fok de használat után 59-60 fok az átlag. A cpu hőmérségkelte teljesen jó csak félek ,hogy ez az amd-s szutyok nehogy elrontsa a gépben a hardvert a melegedésével.



2022. aug. 19. 21:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én még barátkozom az amd-vel de egy kicsit elfogult vagyok az amd terén az a baj.Ha cpu-ról van szó akkor tökéletes az amd de ha gpu akkor csak az Nvidia majd idővel ki is vágom belőle és veszek bele egy normális nvidia vga-t. Olvastam ,hogy a kortása ugye a gtx 1650 és annál nem tudok olyanról ,hogy egy kemence és úgy ,hogy az üzemi hőmérséklete se ekkora. Addig meg megpróbálom ezt a kártyát megfogni ,mert nem akarom tönkre vágni a többi hardvert ,mert ez kemencének gondolja magát
2022. aug. 20. 16:26
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem épp kortálra 390 2015-ben jött ki, míg az 1650 2020-ban.


Amúgy meg nyugi nem fogja tönkrevágni, emberi szemmel magas hőmérséklet, de a mérnökök sem voltak hülyék akik megtervezték, bírni fogja.

2022. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!