Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardverapróról melyik gamer...

Hardverapróról melyik gamer gépek érik meg? (2-t szeretnék venni az árból) 200-300k

Figyelt kérdés

Mivel nem értek hozzá és olyan sok van nem tudom melyik lenne jó választás.


Haverommal szeretnénk ketten játszani lanban. Vagy az jobban megérné hogy egy erős gépet veszek és azon játszunk ketten egyszerre?



2022. aug. 22. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

[link]

Ha kettőt veszel akkor 150-ért vannak rx480,1060 kártyákkal és ryzen procival gamer gépek.vagy valami jobb i5-el keress,de ezek komoromisszumosak lesznek.

2022. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2022. aug. 22. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha megfelel a kontroller, akkor inkább két series s lehet a jobb megoldás.
2022. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Milyen játékkal szeretnétek LAN-ba játszani?
2022. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
38%

vettel/vettetek mar?


ha 2 t szeretnel tehat db-jat 100(-150) ert

akkor kisebb a valsztek es nehezebb is jot talalni


mit szertnel? hiedeteseket linkeljunk? Vagy soroljunk fel tobb cpu + gpu parost ami kb. ilyen arban van?


keresoje nagyon jo a hardverapro nak ha megadod arsavot tudod nezegetni a hirdeteseket szoval...


inkabb nem tudom vga kat es netan cpu kat mennyire ismered vagy ismeritek

vagyis gogy miket erdemes kerulni

amik csak 2 magosak (vagy 2mag 4 szalasak se tul jok)

amikbe csak irodai vga van vagy nincs is vga (vagyis igp van bennuk)

mint pl GT szeria leginkabb

pl. GT 730 amibol annyi van hogy Dunat lehetne rekeszteni veluk


erdemes tehat ha jonak tunoket talaltok rakerdeni vagy rakeresni milyen kategoriat kepvisel az adott videokartya es az adott proci


rambol 8GB legyen legalabb bennuk

tarolo osszesen meg nem art egy 500GB (0,5TB) koruli benne


vga knak lehet benne pl. GTX 1050 (Ti) , ami joval gyengebb 1060 tol viszont jatekra legalabb hasznalhato es nem olyan oreg mint egy 750, 760, 660 pl.


inkabb intel nvidiabol talalhatok jobbakat foleg minel olcsobban es minel regebbit


amd bol ami Ryzenes az mar nem lesz tul olcso es regebbi AmD csak penzkidobas (AM3+, FM2+, Athlon, XF stb.)

Amd vga bol lehetne valasztek de regiekre nem nagyon lesz tamogatas minel ujabb jatekokkal is jatszanal

vagyis erdemesebb az RX szerianal maradni, az meg annyira nem lesz olcson

2022. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem még nem vettünk nézegetni nézegettem a keresőben harverapróról csak nem tudom hogy melyik érné meg annyira nem ismerem se a procikat se a videó kártyákat. De igen ilyen 100-150-180k ért nézegettem. Igazából ha találsz valami jót elküldhetnéd privátban, de jó lenne ha CPU GPU párost is sorolnál mert akkor én is tudom keresni. :D nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2022. aug. 31. 15:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Még asszem találtam egy jót bár a procit nem tudom milyen. ( Elküldöm privátban neked)
2022. aug. 31. 15:51
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
32%

pl. GT 1030 miatt raneztem egyre


amugy 150 koruli arsavban nem is nagyon vannak olyanok amiket semmikepp se erdemes venni es extrem tularazottak


de persze csak elso oldalon atfutva vga k alapjan leginkabb (procik sokban eleg regiek...)


[link]


ezt a helyet szerintem egy ideig kerulni kell amig be nem jaratodik, de nem tul pozitiv hogy extrem tularazottan hirdetik a 1030 as gepet

az sem hogy nincs cegjegyzekszamuk


egyeni valalkozo szinten ez nem tudom hogy is mehet, lehet csak kozvetito, amiert tehat a kozvetitoj dijat fizeted, ami aztan nagyon megeri...


szivecske hasznalata is furcsa

legalabbis igy fentiek fenyeben


komphone viszont eleg jokat arul jo aron, bolt szinten hardverapro n

2022. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!