Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laggol az egész gépem, mitől...

Laggol az egész gépem, mitől lehet?? Folyamatos akadások vannak. Újratelepitésnél eltudtam valamit rontani esetleg hogy ezt okozza? Mindent megnéztem, fogalmam sincs mi okozhatja.. Tudnátok nekem segiteni?

Figyelt kérdés

1 napja újratelepítettem a gépemet (nem azért mert annyira lassú lett volna csak mert még nem volt 3 éve). Mai nap egyszer csak azt vettem észre hogy elkezdett laggolni minden egyik pillanatról a másikra. Ilyen "mikro lagg" szerűség. Például amikor irok akkor az írás is nagoyn levan maradva, van 1-2 másodperces delay. A videók laggolnak YouTube-on, valamit megnyitok, késleltetve nyilik meg. Görgetek akad..

Olyan érzés mint ha kifagyások lennének mindig..

Még nem töltöttem le annyira sok mindent, alap dolgok vannak lent, meg pár játék, én nem tartom valószinúnek hogy ezek miatt lenne, vírust se szedtem össze tudtammal.

Drivereket ellenőriztem, mindegyik a legújabb, mivel frisstive lettek a driver booster 9 segitségével, meg az első nap nem volt gond.

Nyilván többször is újrainditottam, ki-be kapcsoltam de ettől nem lett jobb.



2022. aug. 25. 21:54
 1/10 A kérdező kommentje:
UI: a játékok futnak rendesen, legalábbis ott eddig nem tapasztaltam hibát
2022. aug. 25. 21:56
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom mi az a driver booster 9, de én minden drivert a hivatalos gyártó weboldaláról szednék le. Simán lehet, hogy driver hiba.
2022. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A driver booster 9 tudtommal megbízható és mindenki ajánlja az illesztőprogramok feltelepitésére, és frissitésére. Illetve meglehet vizsgálni a számitógépet vele
2022. aug. 25. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Memória talán..? Próbáld ki egyesével a mosulokat
2022. aug. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
driver booster kuka, vírusos szemét. Mindent a gyártó oldaláról tölts le!!
2022. aug. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
rengeteg panasz van arra a programra ... gyártó oldalánál nincs jobb ott azt kapod amit letöltesz ez a booster meg minden szemetet letölt...
2022. aug. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

#3 "A driver booster 9 tudtommal megbízható és mindenki ajánlja az illesztőprogramok feltelepitésére, és frissitésére."

Én még sehol sem találkoztam olyannal, aki ajánlotta volna. Olvasod a hozzászólásokat? Ki ajánlja? Mindenki csak int tőle. Ki tudja honnan, milyen szutykokat telepít a gépedre?

2022. aug. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

valamit azert lehet elrontott


vagy betat toltott le vagy valami kisse mast


windows updates drivereket kell hasznalni elsosorban


vga drivereket meg gyartotol kell


igy egy ilyen driver telepito proginak marad legfeljebb 1-2 dolog amit lehet nem feltetlen legidealisabbat valaszt szinten



igy minek?


ha hibazhat akkor azon tul sok ertelme nincs hogy automatikusan hibazik


windows update is automatikus

2022. aug. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget mindenkinek!

A drivereket hogyan tudom könnyedén törölni?

Mert ha nem muszáj nem raknám újra megint a windowst, de ha az biztosabb akkor megteszem.

2022. aug. 26. 10:42
 10/10 A kérdező kommentje:
..Amit a driver booster telepitett fel
2022. aug. 26. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!